Opinie o preparatach BioMin

Poniżej znajdziesz - zagregowane z różnych źródeł - opinie osób korzystających z produktów BioMin.

Dodaj własną opinię

Opinie otrzymane poprzez formularz kontaktowy lub przesłane e-mailem.
Na pastę BioMin trafiłam w gabinecie, w którym leczyłam się ortodontycznie. Na dłuższy okres musiałam zaprzyjaźnić się z aparatem stałym. Podczas tego długotrwałego leczenia ciągle szukałam czegoś, co pomogłoby mi zadbać o prawidłową higienę jamy ustnej, aż polecono mi stosowanie pasty BioMin. Do tej pory lubiłam eksperymentować i sprawdzać różne pasty, ale przyznam się, że dla mnie BioMin jest niezastąpiony. Po zdjęciu aparatu - brak jakichkolwiek śladów po zamkach ortodontycznych, zęby w bardzo dobrym stanie, brak próchnicy. Przyznam, że obecnie przy moich nakładkach ortodontycznych zakładanych na noc jest to jedyna pasta, która zapewnia mi rano poczucie komfortu. Pasta według mnie ma fajną konsystencję i uwielbiam ten miętowy smak. Zęby wydają się jaśniejsze, bo po prostu są czystsze! Proponuję osobiście przekonać się o skuteczności tej pasty.

Paulina, Kasinka Mała

 
Pasta jest po prostu rewelacyjna. Ma bardzo delikatny, łagodny miętowy smak. Świetnie doczyszcza zęby, pozostawiając je gładkie i świeże. Jest po prostu godna polecenia.

Małgorzata, Lublin

 
Od kilku lat zmagam się z problemem nadwrażliwych zębów. Reagowały na „zimno” i „ciepło”, a mycie ich wiązało się z bólem. Próbowałam różnych past, które działały w momencie mycia, ale nie niwelowały przyczyny. Pastę BioMin poleciła mi moja Pani higienistka, u której przeżywałam męki podczas scalingu. Kupiłam, zastosowałam, a teraz POLECAM. Jest rewelacyjna pod wieloma względami. Działa świetnie na wrażliwe zęby, super sprawdza się przed i po wybielaniu, kiedy ta wrażliwość jest wzmożona. Jest dobra, lekko miętowa w smaku, a co dla mnie najważniejsze - może jej używać cała moja rodzina. Zawiera wapń, co jest istotne w profilaktyce przeciwpróchnicowej u dzieci i ma łagodny, odpowiedni dla nich smak. Tej pasty używa już połowa mojej rodziny i wszyscy po nią wracają. Polecam!

Kasia, Tokarnia